Hakkımızda

[Ege Eksper]
Şirketimiz [Ege Eksper]

1995 yılında hizmetlerine başlayan Sigorta Sektörünün gelişimi ve ihtiyaçları doğrultusunda önemli bir bilgi birikimi ve deneyime ulaşmıştır. Hizmetlerini, ekip anlayışı ile hizmet sürekliliğini sağlayacak şekilde teknolojik ve insan kaynaklarıyla desteklemiştir.

Ekibi “Hep daha iyisine ulaşmak” inancıyla kendini sürekli geliştirmeye devam etmektedir.

Ekspertiz hizmetlerimizde “bağımsız, tarafsız, yetkin, adil, şeffaf ve hızlı” hizmet vermek temel ilkelerimiz olmuştur.

Ekibi ağırlıklı Sınai Ticari İşletmelerde Yangın, Yangın Ek Teminatları, Mühendislik, Hırsızlık, Emniyeti Suiistimal, Kar Kaybı, Risk Analizi ve Yönetimi, Kıymet Takdiri konularında uzmanlaşmıştır.

Ayrıca bu birikimimiz, Eksper Eğitimleri, Sigorta Şirketlerinin hizmet içi eğitimleri, Sigorta Aracılarının eğitimleri, üniversitelerin sigortacılık ile ilgili bölümleri gibi, sektörün ihtiyaç duyduğu alanlarda Sigortacılık Sektörünün hizmetine sunulmaktadır.

Yine bilgi birikimimiz Sigortacılık Mevzuatının geliştirilmesi ve iyileştirilmesi amacıyla sektörün hizmetine sunulmaktadır.

hızlı, doğru, hizmet sürecinin şeffaflaşıp tüm taraflarca izlenebildiği ve aktif katılımının sağlanabildiği, veri tabanının ihtiyaca göre her türlü raporu sektörün hizmetine sunulabildiği, uzman kadro ve teknolojik alt yapıya sahiptir.
[Ege Eksper]
[Ege Eksper]
 
[Ege Eksper]
[Ege Eksper]
Her hakkı Ege Eksper'e aittir © 2011 - 2012