EgeEksper CRM’ de Neler Yapabilirsiniz ?

1.Adım: Meydana gelen hasarın Eksper tarafından ekspertizinden sonra tarafımıza belirtilen cep telefonunuza sms olarak mesaj gelecektir.

Mesaj Örneği : ………. SİGORTA'dan ………… nolu dosyanızın hasar ekspertizi 18.05.2010'de yapılmıştır. ………… referans ile www.egeeksper.com.tr 'den takip edebilirsiniz.


2. Adım: Herhangi bir Web browser kullanılarak siteye giriş yapılır


3. Adım: Ege Eksper sitesinde bulunan resimlerin altında sağ tarafta “SORGULAMA” ekranı yer almaktadır.


4. Adım: Mesaj ile gelen şifre Sorgulama ekranına girilerek “Sorgula” butonuna basılır. Alt kısmında bulunan ekran Dosya Bilgileri dolu olarak gelmektedir.Hasar Takip: Açılan ilk sayfadır. Diğer linklere girildikten sonra ekrana yukarıdaki bulunana ekrana dönmek için kullanılır

İstek ve Önerleriniz: Sağ tarafta bulunan boşluklara istek ve önerilerinizi yazabilirsiniz.


Belgeler: Tarafımıza gönderilen belgele İlgili linke tıklayarak görebilirsiniz.


Fotoğraflar: Ekspertiz esnasında çekilen fotoğrafları Fotoğraflar linkine tıklayarak görebilirsiniz.


5. Adım: Dosya Tarihçesi kısmında raporun son durumu hakkında bilgi vermektedir. Rapor Teslimi (tamamlandı) statüsünde olduğu zaman raporun sigorta şirketinize teslim edilmiştir. Bundan sonrası süreçte son durumu sigorta şirketinizden öğrenebilirsiniz. Tüm süreç bu kısımda yer almaktadır.


6. Adım: Ekspere ibraz edilen evraklar ile eksik evrak listesi hakkında bilgi verilmektedir.7. Adım: Eksik evrakları Alt kısımda bulunan uygulama ile tarafımıza evrak ibrazı sağlanmaktadır.